Prekių katalogas

Lietaus nuvedimo sistemos
Lietaus nuvedimo sistema ,,STRUGA''

“STRUGA” - 30 metų garantija

STRUGA sistema gaminama iš Švedijos koncerno SSAB plieno „Prelaq RWS (Rain Wates system). Švedijos koncernas yra lyderis plieno su aukštu patvarumu gamyboje.

Stiprumas – lietaus nuvedimo sistema Struga yra gaminama tik iš Švediško plieno Prelaq RWS. Trys plieno rūšys kurių storis nuo 0,6 mm iki 1,25 mm užtikrina standumą,plastiškumą ir komponentų ilgaamžiškumą.
Stiprūs laikikliai – sistema Struga suteikia klasikinius gegnių laikiklius bei naujoviškus fasado laikiklius, sustiprintus atitinkamo profilio ir kietos plokštės dėka.
Saugumas – plienas, iš kurio yra gaminama sistema Struga kartais tampa paskutiniu saugos elementu vaikščiojant ant stogo dangos.
Veiksmingumas – sistemos dalys, tokios kaip greitos latakų jungtys, SWR latakų stiprinimo sistema jtakoja, kad Struga tai produktas su puikiomis naudojimosi ir ištvermingumo savybėmis.
GaLima instaliacija šaltomis dienomis – Struga sistemos elementai netrūkinėja lankstymo ir montavimo metu, todėl juos galima montuoti ir žiemą.
Lakas – naujos generacijos organinės kilmės 35 mikronų storio apibusi danga yra puikus užbaigimas, kuris neblunka ir nekeičia spalvos iLgus metus.
Minimali temperatūros kaita – plieninė lietaus nuvedimo sistema nepakeičia matmenų esant šiltoms dienoms ar šaltoms naktims. Todėl per visą naudojimosi laikotarpj latakų, lietvamzdžių ir kitų dalių forma išlieka tiesi.
Spalva pritaikyta prie stogo – sistema Struga yra gaminama vienuolikos spalvų, iš kurių visos tinka prie stogo dangos spalvos.
Garantija – gamintojas sistemai Struga suteikia 30 metų raštišką techninių savybių garantiją.

Lietaus nuvedimo sistema Struga susideda iš dalių, kurios tinka vienai kitai kaip mozaikos dalys.
Kiekvienas stogdengys be menkiausios problemos susitvarkys su montavimu.


Tel. +37069982978
El.p.: jelena@bocas.lt

Partneriai