Prekių katalogas

Hidroizoliacija
Ariva HM

 

 

 

PASKIRTIS: paruošta naudoti hidroizoliacinė membrana skirta:

viduje apsaugoti pastato konstrukcijas nuo drėgmės patekimo iš patalpų vidaus.

Išorėje – apsaugoti pastato konstrukcijas nuo drėgmės patekimo į pastato vidų.

Nenaudojama pamatams ir stogams.

 Tinka įvairiems mineraliniams paviršiams. Sukietėjusi suformuoja stambiagrūdį, vandeniui atsparų, elastingą sluoksnį ant kurio galima kloti plyteles. Tinka naudoti kaip besiūlę ir be sujungimų hidroizoliacinę dangą drėgnose patalpose horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, pvz.: dušuose, voniose, tualetuose, terasose, balkonuose.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: Prieš naudojimą gerai išmaišykite. Izoliuojamas paviršius turi būti sausas, švarus, be riebalinių dėmių. Senus kreidinius, klijinius besilupančius paviršius nuvalyti, porėtus, akytus paviršius nugruntuoti gruntu. Pagrindo įtrūkimai turi būti užtaisyti, (pvz. plytelių klijais). Darbo aplinkos temperatūra ne žemesnė kaip +5ºC. Hidroizoliacinės membranos sluoksnis sudaromas teptuku, voleliu arba mentele. Išdžiūvusio sluoksnio storis ne mažesnis nei 0,6 mm. Dengiama mažiausiai dviem sluoksniais, kiekvienas sekantis sluoksnis dengiamas ne anksčiau kaip po 3-5 val. Plyteles galima klijuoti mažiausiai po12 val Įrankiai plaunami vandeniu.

VIDUJE IR IŠORĖJE NEGALI BŪTI NAUDOJAMA KAIP GALUTINIS SLUOKSNIS.

SAVYBĖS : beveik bekvapė, ekologiška, nepralaidi vandeniui, elastinga, smulkiagrūdė, be skiediklių, naudojama horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, nesukietėjusi neatspari šalčiui. Netinka baseinų, stogų ir pamatų hidroizoliacijai.

SAUGOJIMAS : Laikyti sandariai uždengtoje taroje +5 ºC - +30 ºC temperatūroje.

SAUGOS REIKALAVIMAI: Saugoti nuo vaikų, vengti patekimo į akis, patekus nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens, sudirgimui nepraėjus, kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos nuplauti vandeniu su muilu. Nepilti į vandens telkinius.

TECHNINIAI DUOMENYS :

Spalva - pilka

Hidroizoliacinės membranos storis – nuo 0,6 iki 1,5 mm

Sąnaudos – 0,6-0,8 kg/m² vienam sluoksniui.

Džiūvimo trukmė –galima vaikščioti (kloti plyteles) po 12-15 val, priklausomai nuo patalpų temperatūros.

Geriausi iki : 1 metai nuo pagaminimo datos.

Išfasuota po :1,3,5,10 ltr

 

 

 

Partneriai